راهکارهای افزایش ورودی گوگل

 قصد داریم تا با آموزش۱۵ نکته ، ورودی های گوگل وب سایت شما را افزایش دهیم :

با com01همراه باشید ...

راهکارهای افزایش ورودی گوگل : گوگل و افرادی که از این کانال وارد وب سایت می شون برایافرادی که در بحث سئو فعالیت دارند اهمیت ویژه ای دارد زیرا : ترافیکی هدفمند را برای وب سایت به ارمغان می آورد ، نسبت به سایر روش ها هزینه کمتری صرف می شود و در نهایت ماندگاری بالایی دارد !راه های متفاوتی برای افزایش ورودی های گوگل وجود دارد که ما در اینجا ۱۵ روش را برای شما بیان میکنیم :

۱)سعی کنید وب سایت شما بروز باشه :

منظور از بروز بودن این نیست که حتما مثلا روزی یک مطلب بگذارید در وب سایت بلکه یعنی محتوای ب سایت بروز و دسته اول باشه . در ضمن وقتی مطلبی درج میکنید برای اون لینک بگیرید و مطلبتون رو حتما در شبکه های اجتماعی تا جایی که میتونید منتشر کنید .

۲) محتوای قدیمی را بهینه نمائید :

محتوای قدیمی وب سایت نیز تاثیر شگرفی در افزایش ورودی های گوگل دارد برای این منظور محتوای قدیمی وب سایت خود و هم چنین محتواهایی که رتبه ندارند را بهینه کنید با اینکار شانس بیشتری برای موفقیت دارید .

۳) مقالات و محتوای دسته اول تولید کنید :

اهمیت مقالات و محتوای بکر و دسته اول بر هیچ کسی پوشیده نیست و لازم به یادآوری می باشد که یکی ازراهکارهای افزایش ورودی گوگل همین محتوای دسته اول می باشد . برای همین لازم است که به وب سایت های خارجی سر بزنید ، تحقیق و بررسی کنید و… تا در نهایت محتوایی دسته اول تولید کنید . بعد از این مرحله نوبت به انتشار مطالب مطالب میرسد علاوه بر شبکه های اجتماعی ، مطالب خود را برای وب سایت های مرجعی که در زمینه کاری شما فعالیت دارند نیز اراسل کنید ( چه بهتر که این وب سایت ها خارجی باشند ) . هم چنین سعی کنید در انجمن های مربوط به تخصص شما و بخض نظرات آنها فعال باشید .

۴) تمرکز بر روی یک موضوع :

در وب سایت خود سعی کنید تنها بر روی یک موضوع تمرکز کنید و به تخصص برسید مثلا : طراحی وب سایت فروشگاهی و… با اینکار موجب افزایش ورودی های گوگل می شوید .

۵) حتما حتما و حتما به وب سایت های معتبر لینک بدید : 

لینک دادن خوب است اما باید دقت کنید که به چه وب سایت و با چه رتبه و اعتباری لینک می دهید ترجیحا در این بین سعی بر آن باشد تا لینک های خارجی با اعتبار بالا را ارائه نمائید …

اینفوگرافیک آموزش۱۵ نکته افزایش ورودی های گوگل از com01 

اینفوگرافیک راهکارهای افزایش ورودی گوگل
اینفوگرافیک راهکارهای افزایش ورودی گوگل
اینفوگرافیک راهکارهای افزایش ورودی گوگل
اینفوگرافیک راهکارهای افزایش ورودی گوگل

مطالب مرتبط :

سئو و بهینه سازی سایت، آموزش تصویری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.