کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

ارسال شده در: آموزشی, تولید محتوا, نرم افزار | 0

کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

مقدمه

آموزش نرم افزار کامتاسیا(camtasia) نرم افزاری بر پایه ضبط دیجیتال خروجی صفحه رایانه یاscreen cast که به video screen capture نیز شهرت دارد …

با com01 همراه باشید….🙂🌷👇

کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

تلاشی از سوی وب سایت com01

قصد داریم در این مطلب شما را با نرم افزاری آشنا کنیم که از طریق آن قادر هستید محصولات آموزشی الکترونیکی را تولید نمائید . نرم افزارهای فیلم برداری از صفحه نمایش  تنوع بسیاری دارند که درمطالب مرتبط می توانید آنها را مطالعه کنید . امروزه آموزش های سنتی کم کم به سوی فراموشی و حذف شدن قدم بر میدارند و جامعه در تب و تاب کار با گجت ها و نرم افزارهای مختلف از جمله کامتاسیا است . به طور مثال دانش آموزان کتاب و دفتر را در سالهای آینده فقط در خاطرات پدر و مادر هایشان می شنوند و عملا با یک تبلت و یا یک کامپیوتر که در مدرسه نصب می باشد آموزش می بینند،تمرین حل می کنند،آزمون داده،نمرات خود را مشاهده می کنند و… . این روش های آموزش که مبتنی بر الکترونیک و گاهی اینترنت می باشند امروزه رایج ترین نوع می باشد .شما به عنوان یک فرد مدرس می توانید در هر زمینه و رشته تحصیلی اقدام به آموزش مطالب نمائید آنهم به صورت تصویری!در نهایت لحظات ضبط شده را ویرایش و به عنوان یک پروژه چند رسانه ای منتشر کنید .

اگر درباره مزایای آموزش الکترونیکی از ما بپرسید :

۱-دروس به صورت چند رسانه ای شامل (صوت،تصویر،متن،انیمیشن،حالات گرافیکی جذاب و پویا )ارائه می شوندکه تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطب دارند .

۲-دسترسی به محتوای الکترونیکی تولید شده در هر  زمان و مکان امکان پذیر است ،علاوه بر آن در صورت نامفهوم بودن میتوان آنرا دوباره تکرار کرد .

۳-شما برای دریافت آموزش هیچ محدودیت زمان و مکانی ندارید و این جالب است چون اگر : شاگرد،زن خانه دار ، شاغل و حتی فردی مسن باشید این آموزش براحتی در دسترس آن فرد می باشد .

۴-حلقه مفقوده بین مخاطب و آموزش با اینترنت رفع می شود و فرد در هر زمان به اینترنت دسترسی داشته باشد یعنی در کلاس درس است و در حال کسب علم و دانش .

۵-جالب است بدانید که ارتباط بین دانش آموز و استاد در هر زمان و مکان مهیاست و جالب تر آنکه دانش آموز و استاد هیچ محدودیت مکانی ندارند و ممکن است دانش آموز ساری باشد و استاد از مردان غیور بندر عباس .

۶-دروس تعاملی هستند و فرد در بطن آموزش قرار می گیرد و به معنای واقعی درس را لمس می کند .

 فایل صوتی تولید شده توسط com01🙂👇🌷

 

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

ادامه دارد….

مطالب مرتبط :

تولید محتوا (content) چیست؟
e content …..محتوای الکترونیک چیست؟
content marketing بازاریابی محتوا چیست؟
محتوای آموزشی چیست؟
برخی از نرم افزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش برای ساخت محتوای آموزشی
نرم افزار StoryLine چیست و چه کاربردی در تولید محتوا دارد؟
آموزش تولید محتوا
آموزش نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Camtasia
تصاویر مورد نیاز برای تولید محتوا

ارسال پاسخ