کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

مقدمه

آموزش نرم افزار کامتاسیا(camtasia) نرم افزاری بر پایه ضبط دیجیتال خروجی صفحه رایانه یاscreen cast که به video screen capture نیز شهرت دارد …

با com01 همراه باشید….🙂🌷👇

کامتاسیا ورژن ۹ به همراه آموزش [متن و صوت]

تلاشی از سوی وب سایت com01

قصد داریم در این مطلب شما را با نرم افزاری آشنا کنیم که از طریق آن قادر هستید محصولات آموزشی الکترونیکی را تولید نمائید . نرم افزارهای فیلم برداری از صفحه نمایش  تنوع بسیاری دارند که درمطالب مرتبط می توانید آنها را مطالعه کنید . امروزه آموزش های سنتی کم کم به سوی فراموشی و حذف شدن قدم بر میدارند و جامعه در تب و تاب کار با گجت ها و نرم افزارهای مختلف از جمله کامتاسیا است . به طور مثال دانش آموزان کتاب و دفتر را در سالهای آینده فقط در خاطرات پدر و مادر هایشان می شنوند و عملا با یک تبلت و یا یک کامپیوتر که در مدرسه نصب می باشد آموزش می بینند،تمرین حل می کنند،آزمون داده،نمرات خود را مشاهده می کنند و… . این روش های آموزش که مبتنی بر الکترونیک و گاهی اینترنت می باشند امروزه رایج ترین نوع می باشد .شما به عنوان یک فرد مدرس می توانید در هر زمینه و رشته تحصیلی اقدام به آموزش مطالب نمائید آنهم به صورت تصویری!در نهایت لحظات ضبط شده را ویرایش و به عنوان یک پروژه چند رسانه ای منتشر کنید .

اگر درباره مزایای آموزش الکترونیکی از ما بپرسید :

۱-دروس به صورت چند رسانه ای شامل (صوت،تصویر،متن،انیمیشن،حالات گرافیکی جذاب و پویا )ارائه می شوندکه تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطب دارند .

۲-دسترسی به محتوای الکترونیکی تولید شده در هر  زمان و مکان امکان پذیر است ،علاوه بر آن در صورت نامفهوم بودن میتوان آنرا دوباره تکرار کرد .

۳-شما برای دریافت آموزش هیچ محدودیت زمان و مکانی ندارید و این جالب است چون اگر : شاگرد،زن خانه دار ، شاغل و حتی فردی مسن باشید این آموزش براحتی در دسترس آن فرد می باشد .

۴-حلقه مفقوده بین مخاطب و آموزش با اینترنت رفع می شود و فرد در هر زمان به اینترنت دسترسی داشته باشد یعنی در کلاس درس است و در حال کسب علم و دانش .

۵-جالب است بدانید که ارتباط بین دانش آموز و استاد در هر زمان و مکان مهیاست و جالب تر آنکه دانش آموز و استاد هیچ محدودیت مکانی ندارند و ممکن است دانش آموز ساری باشد و استاد از مردان غیور بندر عباس .

۶-دروس تعاملی هستند و فرد در بطن آموزش قرار می گیرد و به معنای واقعی درس را لمس می کند .

 فایل صوتی تولید شده توسط com01🙂👇🌷

 

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

ادامه دارد….

مطالب مرتبط :

تولید محتوا (content) چیست؟
e content …..محتوای الکترونیک چیست؟
content marketing بازاریابی محتوا چیست؟
محتوای آموزشی چیست؟
برخی از نرم افزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش برای ساخت محتوای آموزشی
نرم افزار StoryLine چیست و چه کاربردی در تولید محتوا دارد؟
آموزش تولید محتوا
آموزش نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Camtasia
تصاویر مورد نیاز برای تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.