آموزش نرم افزار کپتیویت نسخه9 درس 7[فیلم و متن]

آموزش نرم افزار کپتیویت نسخه9 درس 7[فیلم و متن]

فعالیت با منو view یا همان نمایش در کپتیویت 🙂

با com01 همراه باشید….🙂🌷👇

آموزش نرم افزار کپتیویت نسخه9 درس 7[فیلم و متن]

تلاشی از سوی وب سایت com01

در این درس قصد داریم تا برای شما منو view یا همان نمایش را شرح دهیم . شما با استفاده از این منو میتوانید یکسری فعالیت ها را انجام دهید که شامل موارد زیر است :

گزینه zoom in یا همان بزرگنمایی :

شما با کمک این گزینه در کپتیویت امکان آنرا دارید تا اسلاید ها را در صورت نیاز بزرگنمایی کنید و آنرا را به دقت بررسی کنید ( در ضمن این گزینه کلید های ترکیبی نیز دارد که با گرفتن =+ctrl شما می توانید همین کار را انجام دهید .

گزینه zoom out یا کوچک نمایی :

با این گزینه می توانید مواردی را که بزرگنمایی نموده اید به حالت قبلی برگردانید و یا آنکه می توانید اسلاید ها را در همان حالت اولیه که هستند کوچک نمائید .این مورد نیز شامل کلید های ترکیبی -+ctrl می شود .

گزینه magnification :

این گزینه در منو view به شما کمک می کند تا نمایش اسلاید ها را با درصد های از پیش تعیین شده مدیریت کنید این در صد ها از 25 شروع شده و تا 400% نیز متغییر است .هم چنین با انتخاب گزینه best fit نمایش اسلاید ها در بهترین حالت ممکن برای شما اجرا می گردد .

گزینه hide comments یا نوشته های مخفی .

گزینه hide slide  یا مخفی کردن اسلاید :

که با کلید های ترکیبی shift+ctrl+h نیز میتوان همین کار را انجام داد .در این حالت اسلاید شما در نرم افزار کپتیویت مخفی شده و به رنگ سپید در می آید و یک چشم زیر اسلاید مشاهده می کنید .برای آنکه بتوانید اسلاید را دوباره قابل دیدن نمائید از 2 راه می توان اقدام کرد :

1-کلیک بر روی چشم زیر هر اسلاید مخفی

2- به منو view رفته و بر روی گزینه show slide کلیک نمائید .

فیلم تولید شده توسط com01🙂👇🌷

 

مطالب مرتبط :

آموزش نرم افزار تولید محتوای Adobe Captivate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *