کپتیویت نسخه۹ درس ۳۱ [متن وفیلم]

کپتیویت نسخه۹ درس ۳۱ [متن و فیلم ]

آشنایی با درج کلید در کپتیویت ورژن ۹قسمت دوم🙂

با com01 همراه باشید…🙂🌷👇

مخاطب گرامی :

محتوای تولید شده در این وبسایت از طریق  ( ترجمه مقالات علمی و دانشگاهی هم چنین تجربه مدیران این وبسایت و کمک گرفتن از اساتید ایرانی ) تولید و ارائه میگردد و استفاده از هرگونه مطلب بدون ذکر منبع www.com01.ir رسما دزدی محتوا بوده که علاوه بر اینکه کار ناپسندی می باشد و در صورت اثبات آن از طریق مراجع قضایی اقدام میگردد ، نوعی پایمال کردن  حقوق شرعی و اخلاقی است.فضای نت ایرانی مملو است از مطالب کپی بیایید فرهنگ سازی کنیم و تلاش دیگران را با ذکر منبع قدرشناس باشیم .

طی درس ۳۱  قصد داریم تا با  قسمت دوم  درج کلید ( سربرگ action و option ) در کپتیویت ورژن ۹ آَشنا شده و درج آنرا  بررسی کنیم :

در ابتدای کار باید یادآور شویم که طی درس شماره ۳۰ و یا همان قسمت اول درج کاید ما نحوه درج کلید و سربرگ style  را بررسی کردیم ، حال در این درس به بررسی سربرگ های action و option می پردازیم :

Action :

این سربرگ حاوی تنظیماتی در مورد کاربرد کلید و… می باشد که به نوعی میتوان ادعا کرد مهم ترین بخش کار درج کلید در این قسمت انجام می شود . در قسمت اول شما موارد زیر را مشاهده می کنید :

on seccess :

زمانیکه ما روی کلید کلیک مینمائیم چه کاری برای ما انجام می دهد ؟ برای تعیین این وظیفه باید بر روی فیلد زیر این گزینه کلیک کنید تا جدولی از کاربرد ها برای شما باز شود . این موارد را بررسی می نمائیم :

continue                           ادامه دادن

go to the previous slide     به اسلاید قبلی برو

go to the next slide          به اسلاید بعدی برو

go to the last visited        به آخرین مکانی که بازدید کرده ام برو

return to quiz                 به قسمت سئوالات برو

jump to slide                  به یک اسلاید خاص پرش کن

open URL or file                آدرس اینترنتی و یا پرونده ای  را باز کن و…

 

با کلیک روی این متن به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

فیلم تولید شده توسط com01🙂👇🌷

   

با کلیک روی این متن به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

پیشنهاد میکنیم این فعالیت را انجام دهید :

در پروژه کپتیویت ورژن ۹ ، داخل یکی از اسلاید ها  دو کلید ایجاد کنید . یکی برای رفتن به اسلاید بعدی و دیگری برای برگشتن به اسلاید قبلی / متن داخل دکمه بعدی و قبلی باشد/ سایز نوشته ۱۰/ ویژگی BOLD / رنگ آبی .

میتوانید این فعالیت را انجام داده و تصویر آنرا به حساب کاربری تلگرام ما  ارسال کنید تا با نام خودتان در کانال درج شود ، هم چنین می توانید از طریق آموزش های com01 و خلاقیت خودتان  پروژه های کپتیویت تولید شده خود را را برای ما ارسال کنید و در نهایت آنرابه اسم شما در شبکه های اجتماعی منتشر و به فروش برسانیم🌷

 مطالب مرتبط :

آموزش نرم افزار تولید محتوای Adobe Captivate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.