کپتیویت نسخه۹ درس ۳۳ [متن وفیلم]

کپتیویت نسخه۹ درس ۳۳ [متن وفیلم]

آشنایی با قسمت success . failure . hint ناحیه کلیک کردنی در کپتیویت ورژن ۹🙂

با com01 همراه باشید…🙂🌷👇

مخاطب گرامی :

محتوای تولید شده در این وبسایت از طریق  ( ترجمه مقالات علمی و دانشگاهی هم چنین تجربه مدیران این وبسایت و کمک گرفتن از اساتید ایرانی ) تولید و ارائه میگردد و استفاده از هرگونه مطلب بدون ذکر منبع www.com01.ir رسما دزدی محتوا بوده که علاوه بر اینکه کار ناپسندی می باشد و در صورت اثبات آن از طریق مراجع قضایی اقدام میگردد ، نوعی پایمال کردن  حقوق شرعی و اخلاقی است.فضای نت ایرانی مملو است از مطالب کپی بیایید فرهنگ سازی کنیم و تلاش دیگران را با ذکر منبع قدرشناس باشیم .

طی درس ۳۳  قصد داریم تا درباره قسمت success . failure . hint ناحیه کلیک کردنی در کپتیویت ورژن ۹ صحبت کنیم و یکی از آنهارا با یکدیگر بررسی نمائیم :

با کلیک روی این متن به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

در اینجا قسمت success را با یکدیگر بررسی می نمائیم . الباقی موارد عینا مشابه همین گزینه هستند . ابتدا ناحیه کلیک کردنی را ایجاد نموده و سپس بر روی مستطیل Type success text here کلیک کنید . روی قسمت propertiesکلیک کرده و موارد زیر را مشاهده می نمائید …

 

فیلم تولید شده توسط com01🙂👇🌷

   

پیشنهاد میکنیم این فعالیت را انجام دهید :

در پروژه کپتیویت ورژن ۹ ، داخل یکی از اسلاید ها یک ناحیه کلیک کردنی با کاربری ( رفتن به اسلاید بعدی ) تعیین نمائید . برای قسمت های success . failure . hint  متن بنویسید ( رنگ متن مشکی با هایلایت آبی ، سایز ۱۸ ، متطیل ها هر یک دارای یک نوع پس زمینه باشند مثلا success رنگ سبز داشته باشد ، failure پس زمینه طیف رنگی و hint نیز دارای یک پس زمینه تصویری باشد )

میتوانید این فعالیت را انجام داده و تصویر آنرا به حساب کاربری تلگرام ما  ارسال کنید تا با نام خودتان در کانال درج شود ، هم چنین می توانید از طریق آموزش های com01 و خلاقیت خودتان  پروژه های کپتیویت تولید شده خود را را برای ما ارسال کنید و در نهایت آنرابه اسم شما در شبکه های اجتماعی منتشر و به فروش برسانیم🌷

 مطالب مرتبط :

آموزش نرم افزار تولید محتوای Adobe Captivate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.